Opláštění hal a stanů

Materiál a zpracování stěnového pláště doplňuje celkový dojem haly. Nabízíme rozličné typy opláštění podle přání zákazníka a s ohledem na termoizolační vlastnosti haly. Nejčastěji používané typy opláštění: - PVC plachty bílé - PVC trapézový plast - PVC veletržní kazety - Trapézový plech - ISO panel - PVC plachty transparentní. Různé druhy opláštění lze mezi sebou kombinovat.

Jedna z nejmenších variant skladovacího stanu

Během několika hodin jsme pro regionální firmu provedli montáž sezonní skladovací haly o velikosti 10x20/3m. Sezónní skladové haly jsou ideálním řešením pro dočasné uskladnění přebytků výroby. Samozřejmě jejich využití je mnohem širší, lze je využít například rozšíření výroby v případě sezónního nárůstu poptávky, veletržních výstavních pavilonů, hal pro různé sportovní aktivity, vybudování tržnic, nebo dočasných ubytoven při živelných katastrofách. BT 10x20/3m, PVC plachtové opláštění

Chybí Vám skladovací prostory?

Máte malou provozovnu/půjčovnu a chybí Vám skladovací prostory? Během několika hodin Vám postavíme skladovou halu, která Vám zajistí dostatek prostoru pro skladování zásob. Skladová hala S-LINE je ideální řešení, jak vyřešit sezónní, ale i dlouhodobý problém s uskladněním zboží, zásob a hotových výrobků. Skladová hala S-LINE 7,5x10/3,5m

Využití odstavné plochy pro kamiony na stavbu dočasné skladovací haly

Na žádost zákazníka jsme vypracovali návrh na zastřešení odstavné plochy pro nákladní vozidla. Na volné ploše vedle výrobní haly tak vznikl zastřešený skladovací prostor. Na dočasnou dobu 4 měsíců jsme navýšili skladovací prostory o 1100m2 včetně propojovacího tunelu ke stávající nákladové rampě. Pro stavbu byla použita skladovací hala S-LINE 20x55/4,40m a S-LINE 5x10/4,40m. S-LINE 20x55/4,40m + propojovací tunel S-LINE 5x10/4,40m

Dočasná skladovací hala na sypké materiály

Když nestačí standardní okapová výška. Realizace skladovací haly na sypké materiály za spolupráce s firmou MEGABETON s.r.o., která dodala své betonové prvky na podezdívku pod mobilní skladovací halu BT 20x25/4m. Okapová výška skladovací haly se zvětšila na cca 6,5m. Skladovací hala BT 20x25/4m, opláštění PVC folie, stavba na sokl z LEGO Block.

Není malých projektů!

Během několika hodin jsme pro regionální firmu provedli montáž sezonní skladovací haly o velikosti 10x20/3m. jedna z nejmenších variant skladovacího stanu. Sezónní skladové haly jsou ideálním řešením pro dočasné uskladnění přebytků výroby. Samozřejmě jejich využití je mnohem širší, lze je využít například rozšíření výroby v případě sezónního nárůstu poptávky, veletržních výstavních pavilonů, hal pro různé sportovní aktivity, vybudování tržnic, nebo dočasných ubytoven při živelných katastrofách. Zde se klient rozhodl pro tuto halu - mobilní skladovací hala o velikosti 10x20/3m.

Rozšíření kapacity vnitřních skladovacích prostor

Umíme reagovat velmi rychle na Vaše požadavky. V případě této stavby - skladovací haly S - LINE, jsme do jednoho týdne od vznesení požadavku zákazníka na rozšíření vnitřní skladovací plochy zrealizovali stavbu dočasné skladové haly. Konkrétně se v tomto případě jednalo o skladovací halu S-LINE 10x20/4,40m.

Realizace výstavy

Mobilní výstavní hala - standard 40x135/3,85m s těžkou podlahou (realizace bez kotvení). Realizace proběhla v roce 2019, před dobou Covidovou, kdy byl svět ještě v pořádku. Na volné ploše vyrostla během 14 dnů mobilní výstavní hala o velikosti 5 400m2. Pro nemožnost kotvení s ohledem na památkový objekt byla použita tzv. těžká podlaha.

Celoroční skladovací hala

Naše systémy mobilních hal nabízí nekonečné možnosti! Jste omezeni šířkou pozemku-nevadí! Náš systém konstrukčního řešení mobilních skladovacích hal nabízí možnost použití hal od šíře 5m, s nekonečnou délkou a v několika variantách boční výšky. Naše skladovací haly uspokojí jakékoliv Vaše požadavky na moderní skladování. Pro našeho slovenského partnera jsem realizovali náhradní celoroční skladovací halu o rozměru 7,5 x 50m s okapovou výškou 4,40m. Zde byla použita skladovací hala S-LINE 7,5x50/4,40m, opláštění – trapézový plech.

Na centimetrech záleží!

Rozšíření kapacity jídelny z důvodu opatření COVID-19. COVID – 19, přinesl různé druhy výzev. Výzva od našeho zákazníka byla postavit mobilní haly na terase v prvním patře průmyslového objektu. Z důvodu epidemie COVIDU-19 jsme rozšiřovali kapacitu stávající jídelny pro zaměstnance o zastřešení venkovní terasy. Pro řešení jsme použili mobilní halu WT 5m se samonosnou podlahou. S nedostatkem prostoru se naši montéři vypořádali na jedničku. Mobilní hala WT 5x20/3m s těžkou podlahou.

Zateplená montážní hala

Ve spolupráci se společností Metrostav a.s. jsme zrealizovali projekt na zateplenou montážní halu pro vyvazování tramvají. Zadání od zákazníka: rychlá montáž a demontáž, zateplená hala pro celoroční servisní práce, vysoká průjezdná výška pro tramvajová vozidla, montážní kanál pro opravu podvozků vozidel. Mobilní hala H-LINE 10x35/5,20m

Zimní výzva – zateplené skladovací a montážní haly

Zimní výzva pro naše montéry. I přes nepřízeň počasí, kdy teploty dosahovali k mínus 10 stupňům Celsia jsme v požadovaném termínu postavili pro našeho zákazníka náhradní zateplené skladovací a montážní prostory. V půlce ledna jsme předali zateplené skladovací a montážní haly H-LINE 10, které jsme opláštili dvouplášťovou PVC thermo střešní folií a pro boční opláštění byl použit 40 mm sendvičový PUR panel. Vozovna - Soubor hal – skladovací hala H-LINE 10x35/5,20m, H-LINE 10x15/4,20m, S-LINE 7,5x7,5/4,40m. Provedení ISO.