Haly pro potravinářský průmysl

RÖDER® Průmyslové a lehké montované haly – rychlý a flexibilní prostor pro dlouhý nebo krátký časový horizont.

Jsme leader ve vývoji, prodeji a pronájmu stanových systémů ve světě. Naše služby orientované na zákazníka a naše znalosti umožňují našim produktům dosáhnout nejvyššího stupně kvality a neustálé využiti technického vývoje.

Potřebujete prodejní prostory pro Vaši náhradní provozovnu, krátkodobě nebo dlouhodobě uskladnit zboží, schází Vám výrobní prostory?

Röder – Průmyslové a lehké stavby jsou rychlé, čisté, lehce smontovatelné a demontovatelné pro jakýkoliv individuální účel v rámci prostoru a místa. Nízké pořizovací náklady vypovídají o všem.

Jednoduché kotvení pomocí ocelových hřebů, chemických nebo pevnostních kotev, případně použiti zátěži je vyhovující pro všechny naše stavby. Poněvadž stavby nemají pevné základy, je možné tyto haly lehce a rychle přemístit. Dle vašich momentálních potřeb lze velikost staveb průběžně upravovat

Konstrukční prvky jsou vyrobené z hliníkových profilů a pozinkovaných ocelových spojovacích prvků. Pro opláštění hal používáme kvalitní PVC plachty, prosklené výlohy z bezpečnostního skla, trapézové PVC desky, trapézové plechy nebo ISO – termoizolační panely. Střechy a štíty mohou byt buď z jednoplášťové PVC plachty nebo dvouplášťové termoizolační plachty nafouknuté vzduchem. Pokud zákazník požaduje, můžeme štítové plachty opatřit větracími okny.

Zákazníkovi můžeme nabídnout několik cenových variant včetně pronájmu, pronájmu a následné koupě, leasingu nebo prodeje.

[caldera_form id=“CF59ae85b8d558b“]